Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Red. Ulciak. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Red. Ulciak. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 9 lipca 2015

KONKURS ARTYSTYCZNY

Cześć!!!

Razem z Akacją organizujemy dla Was specjalny, wakacyjny konkurs! Mała podpowiedź:

 
 Czyli pocztówka z wakacji! Możecie zrobić kartkę z miejsca w które jedziecie lub z wymarzonego miejsca. Góry, morze, Anglia, Francja, Czarnogóra lub wakacje u Babci. Jak Wam się tylko zamarzy!!! Dlaczego ten temat??? Ustaliłyśmy z Akacją że to świetny temat jak na wakacje. Dodatkowo jeżeli chcecie zrobić coś naprawdę oryginalnego poszukacie zabytków i ciekawostek w Internecie, co pogłębi Waszą wiedzę :)

TECHNIKA DOWOLNA

Możecie użyć pasteli olejnych lub suchych, kredek, farb, plasteliny itp. Dozwolone łączenie  technik :)

FORMAT

Format dowolny - od A2 do A5. Format nie może być za mały, przykładowo A7 wielkości notesiku :)

OBRÓBKA ZDJĘĆ/ SKANÓW

Zdjęcia lub skany mogą być obrobione tylko pod względem przycięcia i jasności pracy. Zakaz dodawania wszelkiej grafiki, ClipArtów czy ramek! Takie prace zostaną pominięte!

PRZYSYŁANIE PRAC

Prace przysyłamy na e-mail akacjaemi@wp.pl . Prace muszą być dobrej wielkości, jasności, żebyśmy mogły coś zobaczyć.

CZAS

Macie czas do 1 września 2015 roku, a wyniki zostaną ogłoszone około 7 września.

PYTANIE

CZY MOŻNA NARYSOWAĆ NA KARTCE JEDEN OBRAZEK, CZY TRZEBA KILKA?
Pocztówki są różne - jedna z jednym obrazkiem, druga z pięcioma więc panuje pełna dowolność.


NAGRODY

 

 Lilla Lou!!!

Nagroda jest za pierwsze miejsce, i jest to.... uwaga, uwaga! Lilla Lou Fashion (A4) i Lilla Lou Hip Hop (kwadratowy) + projekt z dedykacją o temacie "niespodzianka" (wysyłkowy!!!). Jednak nagroda jest, gdy zgłosi się + weźmie udział minimum 15 osób!!!



czwartek, 28 maja 2015

Ogłoszenia !!!

UWAGA UWAGA !!!!! konkurs Wieloetapowy trwa do 19 CZERWCA Zapraszam więcej informacji  TUTAJ

Jak już mówiłam jak zgłosi się ponad 15 osób będą nagrody rzeczowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam
Akacja

czwartek, 7 maja 2015

Trochę o kredkach

 Hejo!
Dzisiaj chcę wam powiedzieć trochę o kredkach jakich używam i przedstawić opinię na ich temat. Od razu mówię, że nie są to jakieś super profesjonalne kredki, ale zresztą przekonacie się sami. Ustawiłam je w rankingu.

3 miejsce: Astra vision
Są słabe, jak nimi mocno kolorujesz to zostawiają straszliwe grudki. Nie polecam!
Oto zdjęcie:

I mam też projekt narysowany nimi na którym są te grudki! (widać je na sukience)



2 miejsce to Bic Evolution
Nie podoba mi się w nich to, że gdy trochę dłużej malujesz w jednym miejscu to robi się tak jakby kartka się darła pod nimi!
To ich fotos:


I to o czym mówiłam, że mi się w nich nie podoba widać na tym rysunku (na zielonym pasku na bluzce nad kokardką)

1 miejsce przyznałam kredkom Bruynzeel
Są fajne, ładnie się nimi cieniuje i nie robią ani dziurek ani nie zostawiają grudek. Moje najfajniejsze kredki. Polecam!

Oto ich zdjęcie:


A to praca nimi robiona:


To tyle
PA PA