Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Red.Massion Art. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Red.Massion Art. Pokaż wszystkie posty

sobota, 8 sierpnia 2015

Koniec

Hej, tak jak zauważyliście, albo i nie tu Massion.

Mam nadzieję, że czytaliście poprzedniego mojego posta a jeśli nie to tu macie link.
Chciałabym poinformować, że odchodzę.
Znajdziecie mnie (na nazwach będę dawać linki, więc możecie kliknąć)
Na LL
Na blogu LL (do końca sierpnia, dalej nie wiadomo)
Na MSP pod nickiem korczaczka
Na TFM chociaż już nie wchodzę, ale może kiedyś... Pod nickiem Myszkalora
To by było chyba na tyle. Jeśli coś w porę (tzn. przed moim usunięciem) mi się przypomni, dam link
Usunę się może jutro.
Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, że blog nadal będzie istniał.
Po raz ostatni żegnam Was
















EDIT: Jest 10.08 teraz usuwam się z bloga.
Papapapa c:





poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Żyję. Wyjaśnienia, misz-masz i pogadanka...

Hej.

No kto to? Oczywiście Massion.
Ta, która nie pisała ponad miesiąc.
Ostatniego posta napisałam 1 lipca. Dziś mamy 3 sierpień i co? Dwa posty przez cały lipiec. Dlaczego?

Od 19 do 26 lipca nie byłam w stanie napisać, ponieważ byłam nad morzem, gdzie po prostu nie miałam czasu. Ale reszta? Co Massion (super nick sobie wymyśliłam c' nie? Czasem czytam go 'Maszyna' xdd bo podobnie się piszę xd) zapomniała o blogu? Ona w ogóle żyje?
TAK. Żyję, dobrze się czuje.
Może zauważył ktoś, że jestem też redaktorką na blogu LL na okres próbny? Wiecie, muszę się starać pisząc tam, bo zależy mi, żeby przyjęli mnie na stałe, ale nie o tym mowa.

Wiem, że nie pisałam.
Trochę zapomniałam, nie miałam weny.
Tak, to jest moje wytłumaczenie.
Zastanawiam się bardzo mocno nad odejściem z tego bloga. I chyba tak zrobię....
Ale nie tylko ja 'zapuściłam' się w pisaniu postów... Ostatni napisany był 9 lipca.... Za nie cały tydzień będzie miesiąc od niego. Wiem, że macie swoje blogi, zajęcia itp. ale ten blog upada. Nie wiem, czy ktoś oprócz nas redaktorek czyta go. Serio, niedługo odejdę. Myślę, że za jakiś tydzień max mnie tu nie będzie.... Bez sensu jest bycie tu, jak nie piszę się postów. Zabieram cenne miejsce, które może ktoś by chciał zająć. Nie wiem, co się stanie z blogiem. Nie wiem, nie mam pojęcia.
Nie wyrabiam z dwoma blogami, a niektórzy czasem piszą na pięciu. Już 3 sierpień, zaraz zacznie się szkoła :'( wiecie, to odrabianie lekcji, same lekcje, kartkówki (szczególnie niezapowiedziane), sprawdziany, klasówki. A do tego na prawie sam początek września test z matmy z poprzedniej klasy :'( . Ale nie o szkole, tu o powodach mojego odejścia. Nawet nie chcę mi się pisać tego posta... W ogóle czyta go ktoś? Nie sądze. Nie wiem w ogóle co napisać. Podsumowując: nie pisałam ponieważ -na górze macie. Myślę o- też tam macie.

No to koniec posta

-Massion (Jesus, nie mogłam sobie wymyślić innego nicku?)
PS: Jak już się tu znalazłaś/eś napisz koma.
A kto wytrwał do końca posta? Chyba tylko ja :')
PS2: Wie ktoś co z Boovko? Nie ma jej ostatnio na LL, i na tym blogu... O CO CHODZI?!

czwartek, 9 lipca 2015

KONKURS ARTYSTYCZNY

Cześć!!!

Razem z Akacją organizujemy dla Was specjalny, wakacyjny konkurs! Mała podpowiedź:

 
 Czyli pocztówka z wakacji! Możecie zrobić kartkę z miejsca w które jedziecie lub z wymarzonego miejsca. Góry, morze, Anglia, Francja, Czarnogóra lub wakacje u Babci. Jak Wam się tylko zamarzy!!! Dlaczego ten temat??? Ustaliłyśmy z Akacją że to świetny temat jak na wakacje. Dodatkowo jeżeli chcecie zrobić coś naprawdę oryginalnego poszukacie zabytków i ciekawostek w Internecie, co pogłębi Waszą wiedzę :)

TECHNIKA DOWOLNA

Możecie użyć pasteli olejnych lub suchych, kredek, farb, plasteliny itp. Dozwolone łączenie  technik :)

FORMAT

Format dowolny - od A2 do A5. Format nie może być za mały, przykładowo A7 wielkości notesiku :)

OBRÓBKA ZDJĘĆ/ SKANÓW

Zdjęcia lub skany mogą być obrobione tylko pod względem przycięcia i jasności pracy. Zakaz dodawania wszelkiej grafiki, ClipArtów czy ramek! Takie prace zostaną pominięte!

PRZYSYŁANIE PRAC

Prace przysyłamy na e-mail akacjaemi@wp.pl . Prace muszą być dobrej wielkości, jasności, żebyśmy mogły coś zobaczyć.

CZAS

Macie czas do 1 września 2015 roku, a wyniki zostaną ogłoszone około 7 września.

PYTANIE

CZY MOŻNA NARYSOWAĆ NA KARTCE JEDEN OBRAZEK, CZY TRZEBA KILKA?
Pocztówki są różne - jedna z jednym obrazkiem, druga z pięcioma więc panuje pełna dowolność.


NAGRODY

 

 Lilla Lou!!!

Nagroda jest za pierwsze miejsce, i jest to.... uwaga, uwaga! Lilla Lou Fashion (A4) i Lilla Lou Hip Hop (kwadratowy) + projekt z dedykacją o temacie "niespodzianka" (wysyłkowy!!!). Jednak nagroda jest, gdy zgłosi się + weźmie udział minimum 15 osób!!!



środa, 1 lipca 2015

Hot ot not- ocenianie prac z LLT #2

                                                                            Czeeść!
Yeah, wakacje!!! Wreszcie.
Ależ jam się cieszę. A tak szczerze...
Jakoś za bardzo tych wakacji nie czuję. Nie wiem czemu, znaczy oczywiście cieszę się dwumiesięczną przerwą od szkoły taak. Może to dlatego, że jeszcze nigdzie nie wyjechałam.
No dobra, co ja będę Was (czyt. mnie bo nikt tego nie czyta) zanudzać. Zaczynamy ocenianie prac!

W komentarzach zgłosiły się dwie osoby; czyli muszę wybrać jeszcze trzy prace z LLT.

1. Projekt Ratilove
''Moja najładniejsza praca na summer time''


Włosy- bardzo ładne włosy, nie mam się do niczego przyczepić 5/5
Strój- Ładny top w palmy założony na zieloną podkoszulkę (?) i spodenki są jak najbardziej fajnym połączeniem 4,5/5
Dodatki- śliczna żółta kokardka (bardzo lubię kokardki), kolczyki, bransoletka, naszyjnik i pasek do spodni i lizak xd. Więc tak:  kokardka- jak najbardziej ok. Kolczyki- są ładne, naszyjnik- myślę, że tu jest trochę niepotrzebny. Bransoletka- ogólnie ok, ale w innnym kolorze byłaby lepsza i pasek do spodni- nie wiem czy potrzebny. Ogólnie mówiąc- myślę, że trochę przesadziłaś z dodatkami (sorry, ja nie lubię zbyt dużo). 3,5/5
Cieniowanie- bardzo ładnie cienie.5/5
Kolorystyka- myślę, że trochę za dużo tych kolorów. Wiem, jest to kolor na lato ale tak jak wcześniej sorry, ja nie lubię zbyt dużo. 4,5/5
Projekt zyskał *chwila Massion idzie po kalkulator xd* 22,5/25 punktów i jest HOT, jednak najwięcej poleciało za te dodatki.

2. Projekt Moshi
''Summer Time''



Włosy- fajne kolorowe (różowo niebieskie) włosy 5/5
Strój- top we wzorki i spodnie w palmy są ok, jednak ja nie lubię za dużo wzorów... 4/5
Dodatki- naszyjnik jak najbardziej tu pasuje- 5/5
Cieniowanie- tak jak w pierwszej pracy nie mam do czego się przyczepić- 5/5
Kolorystyka- tak jak w pierwszym projekcie trochę za dużo... wiem, że to lato i w ogóle ale 4,5/5
Projekt zyskał *nie, już nie idę po kalkulator, sama jestem w stanie to obliczyć (chyba)* 23,5/25 punktów i jest HOT.

3. Projekt Krikri66
''Jestem nawet zadowolona z tej pracy. Dedykuje wszystkim użytkowniczkom :)''

Włosy- ładne, brązowe włosy- 5/5
Strój- bardzo fajnie połączona spódnica z górną częścią. 5/5
Dodatki- opaska jak najbardziej jest ok 5/5
Cieniowanie- wszystko pięknie wycieniowane- 5/5
Kolorystyka- róż, pomarańcz, trochę żółtego, czarny 5/5
Projekt zyskał 25/25 punktów i jest jak najbardziej HOT.

Oj, piszę tego posta już od godziny *idę po picie* już jestem.

4. Projekt nicol_super_star
 ''summer time''

Włosy- śliczne 5/5
Strój- krótki top i zwiewna spódnica to jest to! 5/5
Dodatki- opaska(?) na włosy i pasek wspaniale pasują 5/5
Cieniowanie- ślicznie- 5/5
Kolorystyka- jak najbardziej fajna 5/5

5. Projekt marmurka_art
''Taki plażowy strój ! :)''

Włosy- brązowe włosy- 5/5
Strój- fajny strój kąpielowy 5/5
Dodatki- naszyjnik, opaska są jak najbardziej przydatne- 5/5
Cieniowanie- fajnie wycieniowana całość- 5/5
Kolorystyka- jest ok- 4,5/5
Projekt zyskał 24,5/25 i jest HOT.

To już koniec przypominam, że możecie się zgłaszać do Hot ot not- ocenianie prac z LLT #3 do 6 lipca.
Pozdrawiam, (o ile ktoś to czyta)














PS. Gra ktoś w MSP? Możecie oglądać mi filmy, seki, arty, looki, zdjęcia. Mój nick tam: korczaczka

wtorek, 9 czerwca 2015

Cześć!

Hej, tutaj nowa redaktorka na tym blogu- Massion Art. Na wstępie chciałabym podziękować Akacji. To dzięki Tobie się tu dostałam. Pewnie nikt mnie nie zna, ale to dlatego, że ciągle zmieniam nick, już jakieś 3 razy. Może trochę o sobie:
Mam na imię Julia. Moją pasją jest rysowanie, a ostatnio zaczęłam się trochę interesować fotografią (robieniem zdjęć aparatem w komórce xD). Projektuję w szkicownikach LL i TM. Teraz kilka moich prac a pod nimi daty wykonania :)

                                                                   Styczeń 2015r.
                                                                      Luty 2015r.
                                                                   Marzec 2015r.
                                                                    Czerwiec 2015r.
                                                                    Kwiecień 2015r.
                                                                       Styczeń 2015r.

Wiem, nie projektuję najlepiej, ale myślę, że tragicznie nie jest.

Jak pewnie zauważyliście, przy niektórych pracach napisane jest ''myemma'',lub''Nessy :3''. Mówiłam wcześniej, że często zmieniałam nick więc ''Nessy :3'' to był mój poprzedni nick a ''myemma'' to moja nazwa na LL.

Skoro mówiłam, że interesuję się fotografią to (amatorskie zdjęcia robione telefonem xd) :

                                                                            Różaaa *-*
                                         Wszystkie zdjęcia poniżej przedstawiają tą różę na górze xd
                                                          tylko, że w innych efektach i odległości

                                                         




Nie wolno kopiować i rozpowszechniać zdjęć bez mojej zgody!


                                                                                                                     
 To już koniec, pozdrawiam