Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Red. Moshi. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Red. Moshi. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 9 lipca 2015

KONKURS ARTYSTYCZNY

Cześć!!!

Razem z Akacją organizujemy dla Was specjalny, wakacyjny konkurs! Mała podpowiedź:

 
 Czyli pocztówka z wakacji! Możecie zrobić kartkę z miejsca w które jedziecie lub z wymarzonego miejsca. Góry, morze, Anglia, Francja, Czarnogóra lub wakacje u Babci. Jak Wam się tylko zamarzy!!! Dlaczego ten temat??? Ustaliłyśmy z Akacją że to świetny temat jak na wakacje. Dodatkowo jeżeli chcecie zrobić coś naprawdę oryginalnego poszukacie zabytków i ciekawostek w Internecie, co pogłębi Waszą wiedzę :)

TECHNIKA DOWOLNA

Możecie użyć pasteli olejnych lub suchych, kredek, farb, plasteliny itp. Dozwolone łączenie  technik :)

FORMAT

Format dowolny - od A2 do A5. Format nie może być za mały, przykładowo A7 wielkości notesiku :)

OBRÓBKA ZDJĘĆ/ SKANÓW

Zdjęcia lub skany mogą być obrobione tylko pod względem przycięcia i jasności pracy. Zakaz dodawania wszelkiej grafiki, ClipArtów czy ramek! Takie prace zostaną pominięte!

PRZYSYŁANIE PRAC

Prace przysyłamy na e-mail akacjaemi@wp.pl . Prace muszą być dobrej wielkości, jasności, żebyśmy mogły coś zobaczyć.

CZAS

Macie czas do 1 września 2015 roku, a wyniki zostaną ogłoszone około 7 września.

PYTANIE

CZY MOŻNA NARYSOWAĆ NA KARTCE JEDEN OBRAZEK, CZY TRZEBA KILKA?
Pocztówki są różne - jedna z jednym obrazkiem, druga z pięcioma więc panuje pełna dowolność.


NAGRODY

 

 Lilla Lou!!!

Nagroda jest za pierwsze miejsce, i jest to.... uwaga, uwaga! Lilla Lou Fashion (A4) i Lilla Lou Hip Hop (kwadratowy) + projekt z dedykacją o temacie "niespodzianka" (wysyłkowy!!!). Jednak nagroda jest, gdy zgłosi się + weźmie udział minimum 15 osób!!!



czwartek, 18 czerwca 2015

{How to draw} Kompozycja statyczna


Cześć!

26 czerwca zakończenie szkoły. Z jednej strony uważamy że szkoła to nuda i "samo zło", ale z drugiej strony szkoła nas uczy. Przykładowo nie wiedziałabym co to kompozycja statyczna, i jak ją zrobić/wykonać, jednak nauczyłam się tego na plastyce i prezentuję Wam pierwszą moją "how to draw". Zaraz zaczniemy tylko podam Wam moje końcowe oceny. Historia - 4, Przyroda - 4, wf - 6 a reszta to piątki :) I zachowanie wzorowe. Co prawda średnia to tylko 4.91 (nie to co w tamtym roku gdy była średnia 5.25, no ale...). Jakby co to nie pytajcie się czego nie mam 6 z plastyki... Po prostu konkursy były okropnie nudne :)

Potrzebne nam będą (przepraszam za jakość):

  • czarny marker o dość cienkiej końcówce,
  • biała kartka,
  • czarna kartka,
  • biała kredka (polecam Koh-i-Noor Mondeluz) i czarna (Bic Tropicolors 2)


1. Wykonujemy czarnym markerem twarz (oczy, brwi, nos, piegi, usta, broda) oraz pierwszy kosmyk włosów. Nie zapomnijcie o refleksach świetlnych, które robimy poprzez zostawienie odstępów).


2. Robimy resztę włosów, także poprzez kosmyki.


3. Dodajemy okrąg. Nie musimy odrysowywać żadnej nakrętki ani nic :)


4. Taaak, to kok. Dodajcie kilka zwisających włosów (bo to piżama party :)).


5. Dodajemy szyję, naszyjnik i bluzkę w buźki.


6. Spodenki, poduszka i kapcie.


7. I "kluliczek" :)

8. Całość wklejamy na czarną kartkę i cieniujemy czarną kredką Bic Tropicolors 2.


9. Dodajemy tło, do czego użyjmy białej kredki. Możecie dodać korektor lub kawałek białej kartki.


10. Gotowa praca - jeszcze chciałam Wam powiedzieć że w tej kompozycji wszystko jest jak najprościej, tzn. bez skosów, łuków :)


Następna szkoła rysunku dotyczyć będzie tego projektu, a następna?


Moshi Art

wtorek, 9 czerwca 2015

[Rysunki] Pirenejski pies górski

Cześć!!!

Jak Wam mija szkoła? Zalewają Was sprawdzianami i na każdej lekcje pytają żeby wystawić oceny?
Ja ostatnio trochę rysuję, a ostatnia moja praca to pies rasy Pirenejski Górski. Szczerze nie wiem za dużo o tej rasie, po prostu mam książkę o psach, a że MarcysiaBush z bloga "Artystyczne ciekawostki Marcysibush" zrobiła "how to draw" białej sierści postanowiłam trochę się do tego zastosować, użyć jej, tzn. nie tak dosłownie po talentu mam 1/100, ale zastosowałam się do wskazówek, że tak naprawdę cienie na psiej sierści nie są wszystkie czarne i szare, ale też niebieskie, granatowe, fioletowe a światło żółte. Trawę i tło robiłam tak na szybko, bo jechałam do Multikina na "Ups, arka odpłynęła" (taak, ja dziecinna :)). Ogólnie czas to tak z 2 godziny. Kredki: jasnozielona, ciemnozielona, zgniłozielona, czarna, żółta, czerwona, pomarańczowa, niebieska, ciemnoniebieska, różowa } Koh-i-Noor 24, granatowa, fioletowa, żółta } Bic Tropicolors 2, żółta Pelikan.
A to właśnie mój piesek :)



A tu moje ostatnie prace od najstarszej do najnowszej. Po kolei: 
1. Dziewczyna ołówkiem i kredką,
2. Takie coś koloroweee,
3. Pani z gumą (na dzień mamy, ale nie podobała jej się guma xD),
4. Rusałki na konkurs Ilojleen,
5. Geisha (cienkopis + pastele),
6. Sweet Margaret ( marker + k. akwarelowe)
7. Pieseł :)




To ja już kończę, bo robi się pop corn :) 
Moshi Art

czwartek, 28 maja 2015

Ogłoszenia !!!

UWAGA UWAGA !!!!! konkurs Wieloetapowy trwa do 19 CZERWCA Zapraszam więcej informacji  TUTAJ

Jak już mówiłam jak zgłosi się ponad 15 osób będą nagrody rzeczowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam
Akacja

wtorek, 19 maja 2015

Prezenty urodzinowe - co podarować nastolatce?

Cześć!!!

Zaczyna się robić ciepło - super czas, by zrobić urodziny. Dostajecie zaproszenia od koleżanek, tylko... Co podarować nastolatce, która nie będzie się już bawić Pet Shopami ani Kucykami Pony? Pokażę Wam kilka opcji - rozwiązań, na podstawie tego, co ja chciałabym dostać (wyjątek: perfumy).

Szkicowniki


Znalezione obrazy dla zapytania top model szkicownik

Szkicowniki to genialny pomysł na prezent dla osób do 12 lat, bo one jeszcze mam nadzieję mogą się w to wciągnąć. Z osobami 13+ jest troszeczkę inaczej - większość woli się przebierać, i nie znajduje czasu na projekty.

Bluzki

Znalezione obrazy dla zapytania bluzka dla nastolatki


Bluzki z najlepiej ciekawym napisem lub wzorem też się przydadzą. Można w nich chodzić do szkoły lub na imprezę. Jednak jeżeli to prezent dla nastolatki lepiej nie przesadzać z jej krojem - najlepiej taką, jak druga i trzecia na zdjęciu powyżej.


Perfumy

Znalezione obrazy dla zapytania perfumy

Jesteśmy nastolatkami, więc większość z nas ubiera się do szkoły normalnie, nie używa perfum, ale kiedy idziemy na urodziny czy imprezę możemy zaszaleć i pachnieć świeżością!

Kubek

Znalezione obrazy dla zapytania kubek z śmiesznym napisem

Nawet jeżeli nie lubicie pić herbaty lub soku to nic się nie dzieje! Przecież możemy z niego zjeść kisiel lub budyń. Koniecznie ze śmiesznym nadrukiem lub napisem, aby rozbawić naszą koleżankę!

Zniszcz ten dziennik, lub inna kreatywna książka

Zniszcz ten dziennik. Wszędzie - Smith Keri

Niestety ja nie mam Zniszcz Ten Dziennika, ale baaaardzo bym chciała. Książki są kreatywne - nie chodzi o "naprawdę wygięcia grzbietu", lecz zrozumienia tego inaczej, narysowania lub czegoś innego. Ogólnie polecam książki Keri Smith - Zniszcz ten Dziennik, Zniszcz ten Dziennik Wszędzie lub To nie Książka.

Torebki i kolczyki


Znalezione obrazy dla zapytania torebka kolczyki


Torebki, kolczyki czy inne dodatki też są świetne - kolczyki dodadzą nam urody, a torebki możemy zabrać ze sobą wszędzie!!!!!!!!

TO MOJA LISTA,
jaka jest Wasza?
Moshi

sobota, 16 maja 2015

Libster Blog Award

Cześć!!!

Zostałyśmy nominowane do LBA. Nie czekam, odpowiadam!

Pytania od KamilciArt:

Skąd wziął się pomysł na bloga?

Myślę, że Aakcja chciała zrobić coś podobnego do Bloga Lilla Lou.

Od jak dawna prowadzisz bloga?

Większość z nas od kwietnia.

Co Cię inspruje?

Nie ma rzeczy, która by mnie nie inspirowała - wszystko jest piękne i ciekawe, trzeba z tych rzeczy korzystać.

Masz kanał na YT?

Chyba nie.

Twój ulubiony serial?

Rodzinka.pl

Twoja ulubiona książka?

Dziewczyny z Olimpu - nie stety mam tylko 1 część :(

Co wolisz: książki, czy filmy?

Filmy.

Jakih kredek używasz, kiedy projektujesz?

Koh-I-Noor Mondeluz 24, Bic Tropicolors 2 i Bambino.

Uprawiasz jakieś sporty?

Tak: koszykówka, pływanie, tenis stołowy.

Twój ulubiony zespół muzyczny?

Nie mam.

Pytania od Akacji:

  1. Skąd wzioł sie pomysł na bloga ? - To Ty go założyłaś:)
  2. Od jak dawna na prowadzi bloga? - Kwietnia.
  3. Co cię inspiruję ? - Wszystko!
  4. Masz kanał na YouTube? - Nie.
  5. Twój ulubiony serial ? - Rodzinka.pl
  6. Twoja ulubiona książka ? - Dziewczyny z Olimpu.
  7. Masz konto na Lilla Lou Teens ? - Tak.
  8. Co wolisz książki czy filmy ? - filmy.
  9. Jakich kredek używasz kiedy rysujesz ? - już podawałam.
  10. Uprawiasz jakieś sporty ?- -II-
  11. Twój ulubiony zespół muzyczny - -II-

Wszystkie pytania się powtórzyły. Nominuję (sorry, nie podlinkowane):

blueviestation.blogspot.com
klaudyna-life.blogspot.com
ola-watala.blogspot.com
cattynightstudio.blogspot.com
sarawistudio.pl
akacjaemi.blogspot.com

Pytaniia:
1. Ciastka czy soki?
2. Siatkówka czy Koszykówka?
3. LL czy TM?
4. Miasto czy wieś?
5. Warszawa, Lublin czy Szczecin?
6. Kolonie czy obozy?
7. Lato czy Zima?
8. Kredki czy flamastry?

Znalezione obrazy dla zapytania lilla lou postacie Moshi!

piątek, 15 maja 2015

Skąd czerpać inspiracje???




Cześć!!!

Nie wiem, czy jest sens chodzić, i szukać blogów z postami, które mają inspirować. Znam tylko ten Purple Live :D. No więc... Pokażę Wam, skąd czerpać inspiracje.

1. Internet

Czasami wydaje mi się, że jest to najcenniejsze źródło informacji i inspiracji. Wystarczy wejść na MovieStarPlanet (podaję tak przykładowo). Co jakieś 2 tygodnie pojawiają się nowe konkursy, i dochodzą nowe ubrania i fryzury, makijaże, buty... Lub po prostu Grafika Google :) Takie zdjęcie z Grafiki :D




2. Ulica

Ludzie na ulicy. Nie koniecznie kiedy mieszkasz na jakimś odludziu, gdzie spotykasz jedynie ludzi idących do szkoły, pracy i sklepu. Chodzi o ruchliwe ulice, którymi co minutę przechodzą dziesiątki ludzi ubranych na najróżniejsze sposoby: Nike Air Max, dresy, luźna bluza i Full Cap; a może zwiewna pastelowa sukienka i rozpuszczone włosy??? Co do Air Maxów dostane je, jak będę miała na koniec roku czerwony pasek, właśnie takie, miętowe.

Znalezione obrazy dla zapytania nike air max miętowe


3. Przyroda

Chodzi też o... przedmiot. Mamy kolorowe książki z najróżniejszymi obrazkami - mrówki, chomiki, kwiatki, liście, motyle. Nawet grzyby mogą nas tak bardzo zainspirować, że zamiast parasola narysujemy wielkiego muchomora... I to dowód, że można ten przedmiot polubić.

Znalezione obrazy dla zapytania przyroda


4. Muzyka

Włącz jakąś piosenkę. Nie musisz lubić ani jej, ani jej wykonawcy. Zamknij oczy. Weź kredkę. Bazgrz na kartce z bloku w rytm muzyki. Przenieś to na projekt...

Znalezione obrazy dla zapytania muzyka nuty


6. Projekty innych

Nie macie takiego czegoś, że gdy w Twoim projekcie czegoś brakuje wchodzisz na LLT, i przeglądasz prace innych w tej samej tematyce, i nagle znajdujesz to, czego Ci brakuje? Ja tak mam. Tylko nie kopiuj. Jak już to się inspiruj. Tu Akacja.




Pozdrawiam,
Moshi Art

czwartek, 14 maja 2015

Rozdział II - "Motyl dał mi wenę"

Na początku przepraszam Daria, Ty miałaś napisać rozdział II...


_________________________________________________________________________________

Razem z Darią bardzo się zaprzyjaźniłyśmy. Daria pisała bloga - coś zupełnie dla mnie nie znanego. Jednak... Wytłumaczyła mi, że to taka stronka. Bardzo przypadła mi do gustu. Wygląd był zgrabny i nieprzesadny. Na nagłówku były jej zdjęcia, a na pasku bocznym piękne, miętowe napisy. Posty były nie tylko o niej, ale też o największej pasji, jaką w życiu miała - malarstwie. W tle bloga znajdował się wielki dzban pomalowany w najróżniejsze wzory prosto z Afryki. Kiedy byłam u niej w domu wszystko było w takich wzorach w jej pokoju: tapeta na ścianie, doniczki o jej obrazy, a na małej półeczce stały posążki ciemnoskórych pań, noszących na głowach dzbanki w odcieniach czerwieni, pomarańczu i żółci wyglądającymi niczym najlepsze ombre. Pokój nie był w moim stylu - nie przepadam za takimi kolorami i stylem, ale każdy jest inny i na swój sposób oryginalny. Nie mówiłam jej tego. Nie obraziłabym jej, no ale... Siedziałam sobie w domu, przed moim malutkim, czarnym laptopem. Byłam sama. Rodzice byli w pracy, a moja siostra w szkole w Gdańsku. W naszej miejscowości nie ma szkoły. Dzieci z domów zabiera wiśniowy autobus, ale moją siostrę dowożą rodzice, bo sami tam pracują. Nagle na moją pocztę elektroniczną przyszła wiadomość. Bałam się ją otwierać - sprawdzam tylko te od rodziny i dawnych koleżanek, lecz naszła mnie chęć przeczytania. Była to krótka, lecz rozległa wiadomość:
"Cześć Kasia "Moshi",

Daria "Akacja" zaprasza Cię do współtworzenia bloga "Life Akacja".

Kliknij pomarańczowe okienko,  aby zaakceptować."

Byłam zaskoczona. Jak sama nazwa wskazuje - blog jest na temat życia Darii, którą nazywamy Akacją, a nie mnie, ale... Przyjęłam zaproszenie. W mojej głowie była totalna pustka, jeżeli chodzi o posty. Jednak nagle przyszła wena. Niesamowita inspiracja biednym, małym motylkiem, który wpadł przez otwarte okno. Był niebiesko-czarny. Trochę puchaty, i taki niezwykły. Chwyciłam aparat i zrobiłam jedno zdjęcie. Owad odleciał, jednak zostawił stos weny. Poszłam do pokoju i ubrałam się cała w odcienie niebieskiego i czarnego. Założyłam puchatą, czarną opaskę niczym tułów motylka. Zdjęcia były gotowe dzięki samowyzwalaczowi. Jeszcze tylko ułożyć tekst i post będzie gotowy. Moja przyjaciółka będzie ze mnie dumna.


Znalezione obrazy dla zapytania motyl rysunek


_________________________________________________________________________________

Nie wiem, czy będzie post w sobotę lub/i niedzielę, lub poniedziałek - mam we wtorek sprawdzian kompetencji z polskiego i matematyki, i jeszcze kartkówkę z angielskiego...

Moshi Art

środa, 13 maja 2015

Nasza nowa akcja - help for pets

Cześć kochani!!!

Dzisiaj miałam zdejmowanie gipsu, więc mam dla Was troszkę więcej czasu, więc piszę o akcji, którą organizujemy wraz z Akacją. Co dokładniej??? Help for pets. Z pewnością wiecie co to znaczy, nawet jeżeli chodzicie do drugiej klasy. Zdjęcie jest z internetu, a dokładniej baner, bo nie mamy psa, a to taki najpopularniejszy zwierzak. Dodałam napisy. Zdjęcie pochodzi ze strony igre123.com.


Baner nie jest powalający ze względu na napis. Prawie go nie widać, przesadzać nie chcę... Oj tam, oj! A na czym to polega? Nie jest to dawanie pieniędzy na  karmy itp., tylko "zareklamowanie" naszej akcji. Ma to być zapobieganie przemocy wobec zwierząt - nie chcę, żeby koty idące po ulicy były kradzione (nie wiem czy to przemoc, ale w takiej sytuacji płacze właściciel z tęsknoty, i kot też może tęsknić...), czy wyrzucania ich przez okno, bo nie są nam potrzebne!!! Ale co to nam da? Kiedy zobaczymy, że ktoś nie zachowuje się wobec zwierząt fair możemy powiedzieć mu, co by czuł, gdyby był na miejscu tego zwierzęcia. Dobrym ludziom powinno zmięknąć w tedy serce...

Jeżeli chcesz, żeby nie działa się krzywda naszym ( i nie tylko) ulubieńcom wklej ten baner na swojego bloga i podlinkuj. Więcej osób się dowie o tym, co jest w tym poście...


Zachęcam, Moshi Art 

poniedziałek, 11 maja 2015

Na łąkę spadł liść #1

Cześć!

Na początku dziękuję Wam, że mój post z rozdziałem bardzo Wam się spodobał. Ma dużo wyświetleń, 5 "+" w G+ (google +), i 2 komentarze. Przejdźmy do tematu posta. "Na łąkę spadł liść" - co to znaczy? Inspiracje. Czasami ktoś pisze, że nie ma weny, czy coś. Ja chcę Wam ją dać, zainspirować. Nawet rozwińcie sobie to zdanie, do "na piękną łąkę spadł czerwony liść". No to co? Zaczynamy, i takie info. Postanowiłyśmy z Akacją, że będziemy się zmieniać tz., jeden rozdział piszę ja, drugi Akacja - rozumiecie? AAAA i jeszcze jedno! Co 2 tygodnie będą ode mnie SR (szkoła rysunku), tylko... Na jaki temat? Myślicie że "legend collection" będzie fajne? Pierwsze to chyba Koziołek Lubelski - decyzja zależy od Was.

Zacznijmy od inspiracji "butterfly".



















Teraz Banshee, czyli drugi konkurs!














No dobra, tyle. Próbowałam znaleźć coś jeszcze, no ale :D. Jak chcecie to pooglądajcie Banshee na YouTube'je. To tyle.

Moshi

czwartek, 7 maja 2015

Rozdział I - "Pierwszy dzień"



Hej,

Na samym początku informuję Was, iż będę prowadzić serię postów "Przygody...". Postawiłam trzy kropeczki, bo chodzi o to że będą to przygody głównie moje - Moshi, ale też Akacji, Avie itd. Oczywiście są wymyślone - przecież nigdy nie spotkałam Akacji, nasz wiek też jest wymyślony :P

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



1 września. Z jednej strony wspaniały dzień - powrót do szkoły po dwóch miesiącach, ale z drugiej strony zmieniam szkołę tak jak każdy z mojego rocznika. Idę do gimnazjum. Rodzice zapisali mnie do niego po tym, jak zaczęłam rysować. Wszyscy mówili i nadal mówią mi że mam talent, i muszę go wykorzystać, więc rodzice kupili mi kilka płócien, farby akrylowe i profesjonalne kredki, jednak... Przeprowadziłam się. Teraz mieszkam na wsi. Jest tu najzwyklejsze w świecie gimnazjum, więc marzenie o szkole plastycznej legło w gruzach, przecież nikt mnie nie będzie woził codziennie, w jedną stronę 20 kilometrów do Gdańska. Zostawiłam tam sznur moich przyjaciół, którzy doceniali mnie i mój talent. Nikt się ze mnie nie wyśmiewał.- myślałam w drodze do szkoły.Przypomniałam sobie, że moja kotka - Łapka została sama w domu i muszę dać jej suchą karmę. Zawróciłam, i szybko pobiegłam do domu. 5 minut później mruczek był nakarmiony i wyszedł poleżeć na nagrzanej słońcem czarnej kretówce. Wyszłam z domu. Nie biegłam, tylko szłam z powodu braku chodnika, wczoraj padał deszcz, a ja jak księżniczka uważałam na moje czarne balerinki, mimo że do rozpoczęcia uroczystości zostało 10 minut. W końcu doszłam do nowej szkoły. Usiadłam w ławce na ostatnim wolnym miejscu oznaczonym kartką z napisem "klasa I". Obok mnie siedziała tak samo osamotniona jak ja blondynka bawiąca się zamkiem swojej czarnej bluzy. Po chwili rozpoczęła się uroczystość. Przy mikrofonie stał pan dyrektor i nasza nowa wychowawczyni - pani Aleksandra. Mężczyzna zaczął przemówienie: "Witam wszystkich nowych uczniów naszego Gimnazjum nr 1. Jesteśmy jedynym gimnazjum w naszej wsi. Waszą wychowawczynią jest pani Ola. Mam nadzieję, że szkoła będzie Wam się podobać i będziecie do niej jak najczęściej uczęszczać. Wasza sala ma numer 12, tam Wam wszystko wytłumaczy Wasza pani". Dyrektor nie włożył w te słowa dużo wysiłku, pracy ani czasu. Na szkolnym korytarzu zaczęłam rozmawiać z dziewczynką o pięknych, długich blond włosach. Miała brązowe oczy i nazywała się Daria. Była blogerką, a jej blog był o tematyce projektowania. Nie wiedziałam o co chodzi w blogowaniu, więc się ją zapytałam.
- Blog to Twoja własna strona, na którą dodajesz posty, czyli takie wpisy. - opowiedziała mi tak dokładnie, że zrozumiałam wszystko. Z ciekawości wyjęłam z torebki mojego smartfona i w notatkach zapisałam adres bloga. Projektowała w szkicownikach firmy Lilla Lou. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tą nazwą. Chyba była w tym całkiem niezła, bo miała wiele osiągnięć w konkursach plastycznych. Jeszcze więcej niż ja, a ciągle wydawało mi się że jestem tak bardzo uzdolniona. Jak widać - nie najlepsza. Daria została moją przyjaciółką. Szczerze??? To moja najlepsza przyjaciółka. Wydawało mi się że koleżanki ze szkoły podstawowej z Gdańska były idealne dla mnie pod każdym względem, jednak z Darią znalazłam więcej takich samych pasji...


                  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I co? Ciekawy post?

Moshi



czwartek, 30 kwietnia 2015

KONKURS DAMPIRKI

Cześć,

Dzisiaj krótko, po prostu zapraszam na konkurs u Dampirki1310.

BANER:



Link: klik!

Pozdrawiam, Moshi Art

środa, 29 kwietnia 2015

Ja, jako redaktorka bloga Lilla Lou???

Cześć kochani!

Dzisiejszy post będzie inny, niż zwykle. Nie będzie to notka jak z pamiętnika - nic w tym stylu! Chciałabym Was... Poprosić... O odpowiedź (jea, wyksztusiłam to z siebie!) na pytanie... Czy powinnam zgłosić się na redaktorkę bloga Lilla Lou. Wiem, wiem - taki "prawdziwy" nabór na redaktorki jest teraz na blogu TOP Model, ale jakoś TM mnie nie za bardzo ciągnie, zwłaszcza że skończył mi się mój jedyny szkicownik z tej firmy. Wiele z Was prosiło mnie o jakiś tutorial, ale jakoś na takim blogu nie o głównej tematyce SR to jakoś tak się boję można powiedzieć, i ogólnie na takim jak Oficjalny Blog Lilla Lou niemal każdy wpis ma po 5 komentarzy (no chyba że ktoś jest tak sławny jak Oliwiawera2001 to spokojnie po 12 i więcej :D). No to jak? Decyzja zależy od Was :D

Moshi

poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Spring is green.

Cześć!

Dzisiejszy post będzie...Lifestylowy. Jestem troszeczkę rozczarowana Wyzwaniem - nie zgłaszacie się! Liczyłam na więcej, nie kłamię i szczerze to nie wiem jak w takim razie wbiliśmy 1000 wyświetleń *o*. Noo przejdźmy do tematu - nie wiem jak u Was, ale u mnie jest przegorąco, wszystkie trawy tak nagle się zazieleniły i wyskoczyły w górę, ptaki śpiewają a w stawiku obok mojego domu kumkają żaby i ropuchy.




No ok, poznajcie kawałek tego "stawiku". Na zdjęciu miały być głównie kwiatki tej wiśni/czereśni/mirabelki, a głównie jest ta żółta forsycja i zielone drzewko... Zdjęcie robiłam w piątek, i teraz jak patrze z tych białych pączków są już kwiatki...




Bratki z balkonu... Są, a tak dokładniej były piękne, duże, takie niebiesko-fioletowe, a zapach jest taki słodki, miodowy, i ciągle latały tam trzmiele.




Czerwone tulipanki (zdjęcie je rozjaśniło), robiłam zdjęcie z balkonu, a ogródek nie mój (nie mówcie nikomu... Ciii!).


Tu zepsute zdjęcie...


Tu miało być widać te białe drzewa. Inspirujące, a nawet bardzo!



Tu szybowce - latały ciągle ostatnio, były żółte, czerwone i chyba niebieski, Maja mi powiedziała że "rozsiewają" jakieś coś, przeciw wściekliźnie lisów, a ja myślałam że zrzucają spadochroniarzy, bo czasami tak jest...




A tu Tatoos'y me!


Muszę iść, Moshi!